Κυριακή, 31 Οκτωβρίου 2010

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΪΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ
1-0
ΒΡΑΣΙΕΣ-ΔΗΛΕΣΙ
0-0
ΕΝΩΣΗ ΜΗΔΕΑΣ-ΛΟΥΚΙΣΙΑ
2-0
ΠΟΡΟΣ-ΑΕΚ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
2-2
Α.Ο ΧΑΛΚΙΔΑ-ΠΑΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓ.
0-3
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
1-3
ΡΕΠΟ-ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ


ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-Α.Ο.Η ΘΗΒΑ 0-1


ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο Α.Ο.Η ΘΗΒΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 200 ΦΙΛΑΘΛΩΝ(ΟΙ 150 ΑΠΟ ΤΗ ΘΗΒΑ)ΝΙΚΗΣΕ 0-1 ΤΟ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ.

ΣΤΟ 7' ΜΕ ΠΛΑΣΕ ΤΟ 0-1

ΣΤΟ 20' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΑΛΗ

ΣΤΟ 70' ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ,ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ,ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΑΙ ΚΟΛΙΑΚΟΣ.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ.


ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

6 ΑΣΤΕΡΩΝ






































































































































ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ Γ.ΚΑΤΣΙΦΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚ. 6-1
ΤΑ ΓΚΟΛ:
2 ΓΚΟΛ Ο ΑΓΓΟΣ
2 ΓΚΟΛ Ο ΔΟΥΡΟΣ
1 ΓΚΟΛ Ο ΜΙΧΑΣ
1 ΓΚΟΛ Ο ΚΑΦΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
1 ΓΚΟΛ Ο ΜΑΡΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΦΛΩΤΣΙΟΣ,κ.ΧΑΤΖΗΣ
ΣΤΗ κ.ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΑΣΙΚΗ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ


Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 1-3


ΤΑ ΓΚΟΛ:ΜΑΚΡΗΣ,ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ,ΜΟΥΜΙΝΟΓΛΟΥ.ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ.



ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.-ΝΕΟΣ ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2-0


ΣΤΟ 25' Ο ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ Κ. ΤΟ 1-0

ΣΤΟ 60' Ο ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ ΤΟ 2-0

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΤΣΑΡΝΑΣ.


ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ -ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ






ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ.-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Λ. 0-0







ΕΝΑ ΜΕΤΡΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ 0-0.ΣΤΟ 35' ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ.

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ:ΠΕΡΒΕΛΗΣ Γ.,ΤΣΟΥΝΗΣ,ΑΡΓΥΡΙΟΥ,ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ Κ.,ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ,ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΒΑΣΙΛΙΑΣ.

ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α'-Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΡΝΑΣΟΣ ΑΡ.-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Λ.
0-0
Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ Θ.
1-3
ΕΝΩΣΗ-Α.Ε.Σ ΕΛΕΩΝΑΣ
3-0
ΝΙΚΗ ΛΑΦ.-ΑΝΑΓ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
1-2
ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟΣ
2-1
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.-ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2-0
ΠΛΑΤΑΙΕΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
3-0
ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΝΑ.
2-1

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡ.
6-1
ΙΟΛΑΟΣ Θ.-ΣΚΟΥΡΤΑ
6-1
ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ

Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2010

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-Ε.Π.Σ.Β

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-10-2010
Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αγώνες Ωρα Γήπεδο
Παναλίαρτος-Εθνικός Αν. 16.00 Αλιάρτου
Κιθαιρώνας-Νέος ΠΑΟΚ '' Καπαρελίου
Πλαταιές-Αγ.Θωμάς '' Πλαταιών
Νίκη Λαφ.-Αναγ.Σχηματαρίου '' Αγ.Γεωργίου
Παρνασσός-Επαμεινώνδας Λ. '' Αράχωβας
Ευαγόρας-Πανγεωργικός '' Σχηματαρίου
Α.Ε Ορχομενόυ-Πελοπίδας Θ. '' Ορχομενού
Ενώση-Ελεώνας '' Ασπρων Σπιτιών

Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Πήγασος-Κραταιός '' Αγ.Αννας
Στείρι-ΠΑΟΚ Κοκκίνου '' Δίστομου
Δόξα Μουρικίου-Ελικώνας Δ. '' Μουρικίου
Ιωνικός-Απόλλων Ακρ. '' Ελεώνα
Ιόλαος-Σκούρτα '' Υπάτου

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-10-2010
Β'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Παναθηναϊκός Κ.-Μαυρομμάτι 11.00 Κηριακίου
Κάστρο-Αμβρυσέας Δ. '' Ορχομενού
Λεοντάρι-Αρης Αγ.Τρ. '' Δομβραίνας
Παμβαγιακός΅Ελλοπιακός '' Βαγίων
Παύλο-Αντίκυρα Κυπ. 13.00 Ορχομενού
Ηρακλής Ασ.-Ασκρη 15.00 Ασωπίας
Μελισσοχώρι-Θεσπιακός '' Καπαρελίου
Ολυμπιάδα Οιν.-Υπατο '' Οινοφύτων

ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ

ΓΗΠΕΔΙΚΟ-ΒΟΙΩΤΙΑ

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΘΗΚΕ ΜΕ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ 5η ΓΕΝΙΑΣ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ(ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΑΜΒΥΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ) ΚΑΙ Ο Α.Ο ΣΤΕΙΡΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.ΦΕΤΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ,ΕΝΩ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΑΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΣΚΡΗΣ.
ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ



ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ-3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΣΣΑΛΙΑ-ΦΘΙΩΤΙΔΑ 4-1
ΒΟΙΩΤΙΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ 10-0
ΡΕΠΟ ΦΩΚΙΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. ΤΕΡΜ.

ΒΟΙΩΤΙΑ 3 6 19-3
ΦΘΙΩΤΙΔΑ 3 6 11-4
ΘΕΣΣΑΛΙΑ 2 6 11-2
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ 2 0 0-18
ΦΩΚΙΔΑ 2 0 2-16


ΝΕΩΝ-3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΣΣΑΛΙΑ-ΦΘΙΩΤΙΔΑ 3-1
ΒΟΙΩΤΙΑ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ 4-0
ΡΕΠΟ ΦΩΚΙΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. ΤΕΡΜ.

ΒΟΙΩΤΙΑ 3 7 7-2
ΘΕΣΣΑΛΙΑ 2 6 6-1
ΦΘΙΩΤΙΔΑ 3 4 7-6
ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ 2 0 1-5
ΦΩΚΙΔΑ 2 0 0-4

ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ


ΤΣΑΧΤΣΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΦΑΝΟΠΟΙΪΑΣ
ΓΝΗΣΙΑ-ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ-ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ
ΛΟΞΗΣ ΦΑΛΑΓΓΟΣ 31,ΘΗΒΑ
τηλ:22620 24012-fax:22620 21580
email:autotsax@otenet.gr

Πέμπτη, 28 Οκτωβρίου 2010

ΚΥΠΕΛΟΥ Ε.Π.Σ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ-Α.Ο.Η ΘΗΒΑ 0-1
ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΩΔΗ ΒΡΟΧΗ,ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο Α.Ο.Η ΘΗΒΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΖΕΡΒΕΣ ΝΙΚΗΣΕ 0-1 ΤΗ Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ.ΑΓΩΝΙΣΘΗΚΑΝ ΟΙ 16 ΧΡΟΝΟΙ -ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ(ΟΛΟ ΤΟ ΑΓΩΝΑ) ΚΑΙ ΠΕΤΡΑΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ(ΑΛΛΑΓΗ).
ΣΤΟ 30' Ο ΜΠΙΤΙΛΗΣ ΠΕΤΥΧΕ ΜΕ ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ,ΜΠΙΤΙΛΗΣ,ΠΕΤΡΑΙΝΑΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΘΑΝΟΣ.


ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.-ΕΝΩΣΗ 0-1
ΕΝΩΣΗ ΝΙΚΗΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΚΙΘΑΙΡΩΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑ.
ΣΤΟ 35' Ο ΦΙΛΗΣ Δ. ΕΙΧΕ ΔΟΚΑΡΙ.
ΣΤΟ 70' ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ Ο ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ,ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΣΟΠΑΝΕΛΗΣ.ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ.


ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΡ. 1-4
2 ΓΚΟΛ Ο ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ.
2 ΓΚΟΛ Ο ΤΣΑΛΜΑΣ.
ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟ Ο ΠΗΡΕΤΟΥΔΗΣ ΣΤΟ 47'.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ,ΤΣΑΛΜΑΣ ΚΑΙ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΒΑΣΙΛΙΑΣ.
ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΓΙΩΝ
ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ 1-2
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΧΡΗΣΤΟΥ.

ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ-ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ




ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ-FITNES-SAUNA-ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑ
Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 20
ΒΑΡΒΕΝΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε.Π.Σ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

6 ΓΚΟΛ
ΚΑΛΕΡΓΗΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ.
5 ΓΚΟΛ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Λ.
ΜΟΥΜΙΝΟΓΛΟΥ ΓΙΟΧΑΝ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ Θ.
4 ΓΚΟΛ
ΜΑΡΤΙΝΑΙΟΣ ΑΝ.-ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Δευτέρα, 25 Οκτωβρίου 2010


ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΥΘΡΩΝ


ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΔΑΦΝΗ ΠΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΙΚΗΣΕ 1-0.

ΣΤΟ 47' Ο ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΤΟ 1-0

ΣΤΟ 50' ΕΧΑΣΕ ΠΕΝΑΛΤΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ,ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ,ΜΑΓΚΑΣ,ΛΙΩΡΗΣ,ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ,ΔΕΡΜΙΤΣΑΚΗΣ,ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΚΑΤΣΙΜΗΓΚΟΣ.



ΥΓ:Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ-ΠΑΟ ΛΟΤΡΑΚΙΟΥ 0-0

Δ'ΕΘΝΙΚΗ-7ος ΟΜΙΛΟΣ























































































































































ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ-300 ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο Α.Ο.Η ΘΗΒΑ ΣΤΟ Β'ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ, ΝΙΚΗΣΕ 3-0 ΤΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟ.
ΣΤΟ 55' ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟ ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΓΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΑΛΗ.ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ Ο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1-0
ΣΤΟ 59' Ο ΜΠΙΝΙΑΚΟΣ ΤΟ 2-0
ΣΤΟ 77' Ο ΜΠΟΥΝΑΣ ΤΟ 3-0
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΚΩΤΣΑΛΑΣ,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΧΟΤΣΑΪ,ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ,ΠΑΠΑΕΥΘΙΜΙΟΥ Π.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤ.-ΕΛΙΚΩΝΑΣ 2-8


ΣΑΡΩΤΙΚΟΣ Ο ΙΩΝΙΚΟΣ ΜΕ 2-8 ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑ.

2 ΓΚΟΛ Ο ΚΑΦΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

2 ΓΚΟΛ Ο ΜΙΧΑΣ

2 ΓΚΟΛ Ο ΒΥΛΙΩΤΗΣ

1 ΓΚΟΛ Ο ΧΟΤΖΑ

1 ΓΚΟΛ Ο ΔΟΥΡΟΣ



ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΛΕΟΝΤΑΡΙ 3-0

ΑΡΗΣ ΑΓ.ΤΡ.-ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ 7-7

ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝ. 2-0

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ 2-2

ΣΚΟΥΡΤΑ-ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ 1-3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ.-ΔΟΞΑ ΜΟΥ. 5-2

ΥΠΑΤΟΝ-ΙΟΛΑΟΣ Θ. 5-2


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΝ.-ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ. 3-1
ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΛΑΤΑΙΕΣ 3-0
ΝΕΟΣ ΠΑΟΚ ΚΥΡ.-ΝΙΚΗ ΛΑΦ. 0-0
ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ. 0-1
ΑΝΑΓ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΟΡΑΣ 3-1
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Λ.-Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 4-1
ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ 2-2
Α.Ε.Σ ΕΛΕΩΝΑΣ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ Θ. 2-0


ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ-ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Λ.-Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 4-1


ΣΤΟ 20' Ο ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Η. ΤΟ 1-0

ΣΤΟ 43' Ο ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ Δ.(Π) ΤΟ 2-0

ΣΤΟ 61' Ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΤΟ 2-1

ΣΤΟ 75' Ο ΛΑΜΠΡΟΥ Γ. ΤΟ 3-1

ΣΤΟ 85' Ο ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Η. ΤΟ 4-1

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ:ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΔΑΡΑΣ,ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ,ΛΑΜΠΡΟΥ Γ.,ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ.